Skip to main content

Торгова марка JUPOL відзначає 50 років в цьому році!

Цього року JUB відзначає дві вражаючі річниці – 100-річчя імені JUB і 50-річчя торгової марки JUPOL. Торгова марка JUPOL, яка за останні 50 років стала синонімом високоякісних фарб, тісно пов’язана з розвитком компанії. Сьогодні це найсильніша торгова марка, а також найбільший комерційний успіх, який об’єднує мільйони задоволених і лояльних користувачів всіх поколінь.

2019 рік переплетений зі святкуваннями, поруч зустрічей і заходів як в Словенії, так і на інших ринках, де присутні JUB і його компанії. Співробітники JUB Group в кожній країні разом з кінцевими покупцями, роздрібними продавцями і професійними користувачами будуть раді відсвяткувати 50-річчя торгової марки JUPOL. В цьому випадку наша рекламна машина подолає 5000 кілометрів зі збільшеною в 5 разів копією ковша JUPOL в 10 країнах, які JUB хоче символічно підключити до всіх ринків, на яких торгова марка JUPOL була представлена ​​протягом 5 десятиліть. JUPOL, а також подяку за довгострокове довіру мільйонів клієнтів, принесуть з країни в країну все побажання і удачу тим, хто її найбільше потребує.

JUPOL подорожує. JUPOL з’єднується.

За останні 50 років JUPOL приєднався до мільйонів людей, так як він присутній на багатьох зарубіжних ринках протягом десятиліть. Початок святкування 50-річчя JUPOL почнеться в JUB в перший день весни, коли JUPOL почне свій тур по 10 країнам., Відро JUPOL почнеться в Північній Македонії, потім переміститься в Косово і Чорногорію і продовжиться в Сербії, Боснії і Герцеговині та Хорватії. Потім, після відвідування Угорщини, Словаччини та Чеської Республіки, він завершить свою поїздку до Словенії, куди він прибуде на початку червня – місяця, в якому JUPOL відзначатиме своє 50-річчя. Подорож JUPOL по всій країні буде відкрито для всіх, хто цікавиться сайтом, відправивши повідомлення, що виражає прихильність до цієї торгової марки, очікування та побажання щодо поїздки JUPOL на наступні 50 років.

Related News

Церемонія нагородження “Товар року”

Всесвітній будівельний форум 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *